Yem ve Hayvancılık Sektörü Ürünleri

Müşterilerimiz yazılımlarımızla maliyetlerini düşürdü, karlılıklarını artırdı.
Şimdi sıra sizde…

Karma Yem Formülasyon Yazılımları (Fabrika Yemi Hazırlama)

Yem fabrikaları, Broiler, Yumurta üreticileri ya da kendi karma yemini (fabrika yemi) yapmak isteyen işletmeler için hazırlanmışlardır. Çoklu Çözüm (Multi Blend) ya da Tekli Çözüm (Single Blend) olarak tercihinize göre farklı sürümler halindedir. En düşük maliyet ile karma yem formülasyonu yapmanızı sağlarlar.

Saha TMR Yazılımı (TMR Rasyon Hazırlama)

Büyükbaş (Süt ve Besi) ile Küçükbaş (Koyun ve Keçi) hayvanları için Tam Karışım Rasyon Formulasyon (TMR) hazırlamak isteyen Yem Fabrikaları, Büyükbaş ve Küçükbaş Çiftlikleri, Yem Danışmanları, Veterinerler için hazırlanmışdır. NRC Metabolik Enerji, NRC NET Enerji ve INRA (UFL,UFV) ya da serbest modellerine göre hayvan ihtiyaçları hesaplanabilir. Büyükbaş ve küçükbaş hayvanların tüm besin maddesi ihtiyaçlarını karşılarken, onları en düşük maliyet ile beslemenizi sağlar.

Yem ve Hammadde Satıcıları İçin Pazaryeri

Yem ve hammadde üreticilerinin, ürünlerini sergileyebileceği global bir portaldır. Ürünlerinizi ilana koyarak satış yapın. Yempazarı sayesinde müşterilerinize daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

%100 Yerli Yazılımlar

Yazılımlarımız, tamamen yerli, Türkiye şartları ve kullanıcıları düşünülerek uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilmiştir. Yazılımlarımızı ister orjinal dili olan Türkçe, isterseniz İngilizce, isterseniz de Rusça olarak çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyat ve Esneklik

Sadece ihtiyacınız olan yazılıma ücret ödeyeceğiniz için, yazılımlarımız çok uygun fiyatlıdır. Sektörde çok aşırı fiyatlı yazılımlarla eşdeğer/benzer özelliklerdeki yazılımlarımızın fiyat avantajı bulunmaktadır. Aynı işi yapan yazılıma neden daha fazla ödeyesiniz ki?

Matris Değerleri Hazır

Hammaddeler ve bunlara ait besin değerleri yazılımın veritabanında hazır olarak gelmektedir. Kullanıcılar bu değerleri kontrol ederek istedikleri değişiklikleri yapabilirler. Veritabanına istenilen sayıda yeni hammadde ve besin maddesi eklemesi kullanıcı tarafından yapabilmektedir.

Kolay Kullanımlı Yazılımlar

Tek bir ekrandan hem yem formülünüzü oluşturun, hem de en ucuz maliyetle çözüm yapın. Çözüm ekranından çıkmadan hammadde bilgilerine ulaşın, hammadde fiyatlarını değiştirin, besin değerlerini görün ya da değiştirin. Parametrik analizler yapın.

Hep En Ucuz Maliyet

Yazılımlarımız, dünya standartlarında yem formülasyonu için kullanılan algoritmaları kullanır. Bu sayede, yazılımlarımız size hep en ucuz maliyetli formülü, eğer formülünüzü daha ucuza çözebilme imkanı varsa, hangi sınırları değiştirmeniz gerektiğini ve bu durumda maliyetinizin ne olacağını da söyler.

İhtiyacınız Olan Analizler

Yazılımlarımız, dinamik piyasa koşullarında çok sık değişen hammadde içerikleri ve fiyatlarından formüllerinizin nasıl etkilenebileceğini analiz eder. İkili parametrik analiz yapabilir ve sınırlamalara ya da fiyatların formüllerinizi nasıl etkileyeceğini kolay bir şekilde görebilirsiniz.